| AlisPretty a întrebat:

Care este limita maxima/minima (cu cat sa fie mai mic sau mai mare) de varsta pe care vreti sa aiba iubitul/ iubita voastra? Ce varsta aveti?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am 15 ani ( si sunt foarte matur pentru varsta mea )
Iubita mea as vrea sa fie mai mare ca mine cu 1-2 ani happy

| Keith a răspuns:

Pentru mine nu a contat varsta, eu am 19 ani si sotul meu are 36 de ani, dar nu ii dai atat pentru ca pare mult mai tanar, eu cand l-am cunoscut i-am dat 27 de ani, cand am vazut in buletin cat are de fapt m-am socat, dar nu m-a deranjat pentru ca arata foarte bine.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Parerea mea e ca in cazul fetei baiatul sa fie cu maxim 8 ani mai mare si 3 mai mic, iar in cazul baiatului viceversa

| MissJJ a răspuns:

1 an mai mic, 10 ani mai mare.

| Anni02 a răspuns:

Eu am 18 ^^ si iubitul meu 21, din cate stiu varsta unui baiat/barbat intr-o relatie nu trebuie sa fie mai mare de 7 ani big grin fata de fata/femeie