| sonia7026 a întrebat:

Care este varsta minima si maxima pentru a incepe viata sexuala in opinia voastra?

Răspuns Câştigător
| Paradise a răspuns:

@vεηiη, la fel ca si raspunsul tau, sau cum? laughing
Cum dracu sa-ti incepi ma viata sexuala de la un an? o.ò
Si ce, daca nu ai facut'o pana la 20 de ani, numai poti s'o faci? laughing E maximul? Pff, stau si ma gandesc la tine straight face.
In fine, eu cred ca asta o faci atunci cand simti. nu exista o varsta. eu am aproape 15 ani, sunt virgina, ma simt pregatita straight face. dar totusi, vreau sa mai astept putin, ca nu strica. :*

10 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pentru mine 17-18 atunci cand corpul tau e pregatit.
Dar,nu este o limita de varsta sa o faci,pentru ca SEX`ul consta in foarte multa iubire,si cu persoana potrivita.
Pentru altii, e doar o chestie care zboara, zboara.

| Chris a răspuns:

Nu exista o medie de varsta pentru asa ceva. O faci cand simti ca esti pregatit/a. Ar fi de preferat, totusi, dupa varsta de 16-17 ani, cand esti mult mai matur fizic si psihic.

| vεηiη a răspuns:

Minim 1 an maxim 20 de ani...doamne ce intrebare stupida!

| annna a răspuns:

Cand te simti pregatit/a. pe la 16-17 cred ca este bine

| marinjmen a răspuns:

Nu exista reguli in sensul asta o faci cind esti pregatit poti fi mare sau mic
poti sa ai si 10 ani daca sti si ai chef s-o faci o faci si gata

| alexandru_6274 a răspuns:

Minima:14-15 ani;
Maxima:18-19 ani.

| danyel410 a răspuns:

Cand simti ca esti pregatita dupa parerea mea

| Adelina_3827 a răspuns:

Eu cred ca pe la varsta 16-17 ani cand esti pregatita

| Adelina_3827 a răspuns:

16-17 ani

| MasyNNNN1 a răspuns:

O prietena de-a mea a inceput de la 10-11 ani. Poti incepe cand sti ca esti pregatita straight face