| Anomim2025 a întrebat:

Care este momentul potrivit sa o sarut chiar daca stiu ca ma place?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cat mai tarziu si intr-un moment potrivit si neasteptat ca sa fie mai frumos si intens totul.

| OldSoul a răspuns:

Nu exista un moment potrivit, pur si simplu o faci cand o simti, fara sa o anunti in prealabil.
Trebuie sa fii spontan, altfel o sa fie aiurea.

Dar daca chiar vrei un moment anume, fa-o atunci cand iti vin in minte cuvintele "ba ce o iubesc(imi place) fata asta"

| Ether a răspuns:

Acela in care chiar simti ca vrei sa o faci. Nu este un moment potrivit, actioneaza fara sa fi vulgar si totul va fi bine.

| Lichan1 a răspuns:

Ori când chiar și acum hai tăi.

| Luoar94 a răspuns:

Iesi cu ea laughing fa-o sa rada iar cand o face si vezi ca zambeste si tot restul apropriate incet de ea si sarut-o happy

| ionut11u a răspuns:

Cred ca prima data ar fi oksa o săruți la sfârșitul unei întâlniri. Încearcă sa testezi prima data Dacă accepta un așa gest, cu un sărut simplu pe obraz și vezi reacția ei, și când te despărți de ea sărut-o pe gura.