| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Care este problema in timpul actului sexual daca glandul penisului nu este ud/umed din cauza absentei preputului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Glandul penian NU este umed nici in cazul penisului necircumcis. Umezirea vaginului se realizeaza prin intermediul unor glande care exista in mucoasa vaginala si se activeaza si incep sa produca lichidul lubrifiant necesar pentru ca vaginului sa fie bine umezit, chiar in momentul in care se incepe actiunea de mangaiere, dezmierdare si masturbare a ''pasaricii''. Glandul este umezit in timpul actului sexual de acel amestec de secretie vaginala si lichid lubrifiant care in mod normal ''inunda'' vaginul

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" in timpul actului sexual ...nu este ud/umed"

el ESTE intr-un mediu deja umed!

| Sofer a răspuns:

Se umezeste de la fofoloanca cand intra la caldura.

| Goete a răspuns:

Glandul nu e umed dar capul capul **** da. Daca o bagi pe uscat si o data pe saptamana e ok, dar daca incerci de mai multe ori pe zi te lasi pagubas ca te doare