| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Se pierde treptat sensibilitatea glandului din cauza absentei preputului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Draga d-na @Ioneasca1001, ar fi cazul sa te abtii sa mai raspunzi absolut aiurea in privinta problemelor medicale in care iti lipsesc cunostintele si informatiile corecte si de asemenea si in cazul problemelor de interes general care iti depasesc nivelul intelectual. In rest... multa sanatate!

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc ????

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se pierde nimic, nici treptat si nici dintr-o data.
Penisul devine MAI SENSIBIL LA ATINGERE, dupa operatia de circumcizie sau fimoza.

| Goete a răspuns (pentru Violleta2022):

Te inseli cu privire la asta. Devinr mai sensibil, pe moment, apoi datorita atingerii constante cu chilotii si propriul corp, isi pierde sensibilitatea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Goete):

Nu fetita, nu se pierde nimic.
Dar, lasa sa raspunda la intrebarea asta oamenii maturi, care au habar. Tu ai doar 16 ani si esti fata, deci nu pera ai habar nici cum arata un penis real, dapai diferente intre ele.

| Goete a răspuns (pentru Violleta2022):

Stiu sa citesc si am citit despre asta

| mihai69 a răspuns (pentru Goete):

Nu e cazul să insiști. Ea are deja unul și l-a tăiat împrejur încă din copilărie. Mă rog, nu chiar ea, ci un medic la care au dus-o părinții ei.
Și după aceea avea orgasm ori de câte ori își încrucișa picioarele, așa de sensibilă devenise.
Deci pe bune, ea știe mai bine, de aia e mereu cam(P)ionul zilei!
Și în caz că nu mă crezi, vei ajunge în curând pe lista ei impresionantă de useri ignorați.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mihai69):

Am ajuns printre cei ignorati in urma cu multi ani, inca de pe vremea cand era inconfundabila ''toanti'' Greta. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Știu; idem.

| Goete a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma gandesc ca esti tot atat de bine documentat(a) despre asta, cat despre faptul ca sunt "fetiță"? - asa se intampla cand citesti ceva doar partial

| Violleta2022 a răspuns (pentru Goete):

Mai fetita, tu chiar nu intelegi ca nu ai habar de nici unele?
Aici nu-i vorba de vorbit sau citit, ca sa intelegi ce se intampla cu penisul unui barbat circumcis.
Tu ai 16 ani si in viata ta nu ai vazut un penis, eu am copil care are de 2 ori varsta ta, asadar am cunostinte si experinte vaste de viata.
Taci din gura si vorbeste doar pentru categoria ta de varsta, fara sa fii obraznica sau sa postezi informatie eronata.

| Goete a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am postat informatie eronata. Asta ai facut-o tu.
A, scuza-ma ca-ti spun "tu" - chiar si terminat de-mi spus ca esti o babă si imi dai de inteles ca si avut - sau ai? - penis si l-ai circumscris.
Travestita?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Goete):

Copil nesimtit ce esti!
Rusine parintilor care te-au crescut si nu te-au educat!

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar nu într-atât încât să devină inutil.winking