| DiiiAnAaaa a întrebat:

Care este varsta ideala pentru inceperea vietii sexuale la baieti?big grin

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Marea majoritatea baietilor sunt obsedati si perversi sexuali chiar inca de mici, deci de obicei ei o incep de la 13, 14 ani. Dar idealparerea mea ar fi sa inceapa de la 16-17 ani. Oricum, depinde de baiat, caci daca vrea doar sex, o incepe de mai devreme, dar daca dorest mai mult de-atat, atunci ar putea sa o inceapa mai tarziu, sau chiar si la varste mici daca sentimentele sunt puternice.

21 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Varsta ideala este la 18 ani. de ce? au doua motive.
1. esti major deci poti judeca ca si un om matur.
2.La 18 ani sexul e necesar, ca daca nu? se urca hormoni la cap, si devii foarte dur.

| Narfundo a răspuns:

17-21 de ani. Cel mai bine pentru baiat.

| DiiiAnAaaa explică (pentru Narfundo):

Aiai.nu e cam tarziu? laughing

| Narfundo a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Nu sexul este important in viata.Cei ce isi pun baza in asta de multe ori ajung cu probleme psihice sau ajung niste grasi cocosati pe la varsta de 40, 45 de ani.Atunci o sa zica ca-i prea devreme.

| alexutulul a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Baga id asta in lista andr3y.bike

| DiiiAnAaaa explică (pentru alexutulul):

Nu mersi.:*

| alexutulul a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

De ce?

| DiiiAnAaaa explică (pentru alexutulul):

Cu ce imi esti de folos?big grin

| alexutulul a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Pai vorbim ne cunoastem devenim amici adauga-ma andr3y.bike te rog

| DiiiAnAaaa explică (pentru alexutulul):

De ce esti asa insistent?laughing

| alexutulul a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Il bagi sau nu?batting eyelashes

| DiiiAnAaaa explică (pentru alexutulul):

Eu am intrebat prima.hee hee

| xKaяikatuяix a răspuns:

Eu zic ca la 14 sau 16 happy!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Varsta ideala e atunci cand organele sexuale barbatesti sunt perfect functionale, asta din punct de vedere biologic. Psihologic, varsta ideala ar fi cel mai probabil la 16 ani. Biologic este posibil ca baietii sa aiba erectie si la 10 ani.

| DiiiAnAaaa explică:

Mersi :*
dar cam pe la ce varsta incep ei sa se gandeasca la "prostioare", sex?laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atunci cand au destula minte si pun intrebari de genul

"Daca am facut sex neprotejat, dar nu am ejaculat in ea poate sa ramana insarcinata?"

inainte si nu dupa ce o fac, ca atunci nu mai pot rezolva nimica.

| Miihaa a răspuns:

Eu am facut-o cu un baiat de 24 de ani si zicea ca e virgin.

| InstinctKDZ a răspuns:

In general multi baieti incep la varsta de 16-17 ani cum a spus si Komododragosh dar sunt si altii mai mici de varsta 12, 13, 14 ani care deja au incercat.

| alexutulul a răspuns:

La 14 anismughai sa incercam baga id asta in lista andr3y.bike

| Andreiena a răspuns:

La 99 cred ca ar fi cel mai Ok laughing