| Aurelian12345 a întrebat:

Care fata se ofera sa faca revelionu cu >mine?: Si sex daca se poate happy

17 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Ti se pare ca asta e site de matrimoniale?

| A12NDRA a răspuns:

Serios omule cautati un hobby, aici nu e matrimoniale si chiar imi pare rau ca petreci revelionul singur. Dar cautatul asta trebuia facut mai din timp.
Succes in continuare si an nou fericit!

| Daysukki a răspuns:

Ma ofer eu laughing glm

| BlueHusky a răspuns:

Jalnic sad

| virusake a răspuns:

Si masturbarea e o varianta...

| Anonim_7591 a răspuns:

Hai. du-te si te culcalaughing

| Adeliи97 a răspuns:

E bunica liberalaughing)
vezi ca este miss 2011 si f tanara, are 65 de ani, proteza cu Maria Ciobanu, e cam chiala, miroase a mort, si sa nu te sperii cand sforaie, si eventual sa dai jos tablourile ca poate-ti cad in cap cand sforaielaughing
uite id ei:crazy_baba_miss_2011

| Delete a răspuns:

Adelin97 esti tare big grinbig grin big grin big grin big grin

| Delete a răspuns:

Du-te la gunoi si intreaba de bosketari poate acolo ai noroc big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin

| Essence a răspuns:

Ai probleme, copilule

| piktor a răspuns:

In seara asta o sa ai parte de Manuelaaaa rolling on the floor)))))))
multaaaaa Manulea smug rolling on the floor))))))))

| bogza2 a răspuns:

Baga o laba piciule

| EuAli a răspuns:

Ti se pare ca asta e un site de matrimoniale.Singurul site care nu e facut pentru asa ceva, desi se fac astfel de lucruri(matrimonial)este Conquiztador-ul, la ChatAdor.Esti un fraier "..." laughing

| Hope_9316 a răspuns:

Esti obraznicwinking Nu e asta locul potrivit sa cauti o astfel de fatawinking

| cagulatu a răspuns:

Nu te supara... dar esti un RATAT! haha big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Kate_6042 a răspuns:

Pai nu stiu, sa vedem, una oarba si surda poate.