| Gabrielino a întrebat:

Care fatav are nevoie de consolare sau nu are cu cine vb ma gaseste pe fbul Gabriel Gipsy! fata peste 14 ani!

6 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Fata peste 14 ani cand tu esti clasa a 8a? laughing) Nu crezi ca ceri cam multe?

| AndyLavy a răspuns:

1 Nu te exprimi deloc corect
2 Ai fata de cocalar ( ce dq sunt cu luminitele alea nu inteleg )
3 Asta nu e site de matrimoniale
4 Chiar crezi ca vei avea vreo sansa dupa cele enumerate mai sus?laughing

| oOoBrBoOo a răspuns:

laughing esti obsedat fratele meu cautati pe cinevalaughing macar da-mi o funda de aia frumoasa ca ai de unde?smug

| Gabrielino explică (pentru oOoBrBoOo):

Am zis care fata vrea sa fie consolata nu am zis ca caut una

| cristi62 a răspuns:

Bai blegule, ce e cu intrebarea asta, ti-a dat cu error la red*^tu_be?

| kynet a răspuns:

Stau de 5 minute sa gasesc un motiv pentru care ti-as da add daca as fi fata si nu gasesc nici unu straight face (poza ta chiar nu ajuta)