| bobo_5666 a întrebat:

Care imi puteti da si mie un sfat. Deci pur si simplu nu mai inteleg nimic...am avut o relatie cu un baiat pe o perioada lunga de timp...acum ne.am despartit si a fost combinat cu alta o luna de zile.Si cica s-a indragostit de ea, adica in seara asta chiar a baut pentru faptul ca s-a certat cu ea. E posibil sa se indragosteasca chiar daca noi am avut o relatie asa de lunga?thinking

Răspuns Câştigător
| BlackHorse a răspuns:

Depinde... de exemplu la mine, s-a despartit prietena de mine la inceputul lui septembrie si inca nu sunt revenit. Imi e dor de ea si nu vreau alta, dar alti baieti trec foarte usor, sau chiar nu le pasa. Depinde ce tip de baiat este. Faza cu bautul... mie nu mi se pare ok. Adica na, te certi cu ea/el, dar bautura nu e o solutie. Poate chiar agrava situatia in functie de cat bei. Bafta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Byankaa66 a răspuns:

Hmmm, el trebuie sa stie cel mai bine dar totusi poate a stat cu tine doar sa profite, sau poate nu a fost asta iar azi a baut din alt motiv, intr-o luna de zile mi se pare cam imposibil sa iubesti pe cineva atat de mult incat sa faci astfel de gesturi.

| Ruxii a răspuns:

Da, e posibil. asa sunt baietii happy noi suntem alea mai fraierute care sufera dupa o relatie lunga etc. ei trec mult mai usor peste, chiar daca sufera si ei, dar isi gasesc alta happy

| KentR a răspuns:

Ruxii nu mai zi! mult depinde si de fata