| BabyBlue16 a întrebat:

Care imi zice care`s cele mai bune prezervative? Ca ma contrazic cu niste prieteni. intre Durex Si LoVe...
Dau funda puppy dog eyes::*:*:*.

Răspuns Câştigător
| bobocel_8672 a răspuns:

Mie mi s-a rupt un durex, cat o fi el de bunlaughing dar nu iti recomand love, mie nu imi place deloc, nici nu e lubrifiat bine si dupa 2 minute il simti foarte naspa, ca un plastic, plus ca nu sta la locul lui.incearca-le pe amandoua si vezi care ti se potriveste mai bine

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Durex

| XK a răspuns:

Pai daca esti virgin spui ca durex, totusi am avut o experienta destul de urata cu un durex, singurul care s-a rupt este durexul, deci...
Un + pentru Love+ Intense

| cherrybomb a răspuns:

Durex

| alexanelly a răspuns:

Durex