| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune lame pentru ras in zonele intime?

Răspuns Câştigător
| Trufa_7676 a răspuns:

Pai in primul rand cel mai bun aparat e aparatul tau, nu al altora, asa cum am citit mai jos. E absolut scarbos, cum Doamne iarta-ma sa folosesti in zone intime aparatul cu care tac-tu se epileaza pe fata straight face. Ma rog, continund.
Din cate stiu cele mai bune sunt cele de la Gillette, daca esti fata cele mai ok sunt Venus embrace, e imposibils a te tai cu ele si daca folosesti si un gen cu cresterea incetinita a parului e si mai ok. Daca esti baiat poti asa folosesti si tu venus, sunt foarte ok, dar si gillette fusion sau sensitive [in cazul in care ai pielea sensibila si te iriti].
Si inca ceva, nu folosi sapun, o sa te iriti si ti se usuca pielea etc, foloseste un gel de dus sau un gel special de ras.
Desi asta sunt cele mai ok, tot depilarea cu ceara e cea mai buna si igienica, e adevarat.doare mai rau, dar parul creste mai rar, firul mai rar si mai subtire.
Creme depilatoare iti irita pielea, miroase oribil si dureaza o eternitate pana termini, plus ca-ti creste la feld e repede ca sic and ai fi folosit un aparat de ras.
O zi buna.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu cred ca o crema depilatoare e mai adevarata asa te poti taia!

| Heather2001 a răspuns:

Fierastraulrolling on the floor

| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Am incercat si eu cu crema...Bullshit.fiasco total.nu se face nimic si iti i-a o gramada de timp.Iti recomand cu cea mai mare incredere aparatul de ras al tatalui/iubitului tau dar ai grija sa-l cureti sau sa schimbi lama dupa sa nu se simta deranjati ca le folosesti obiectele.tongue stii cum sunt baietii! spor la treabatongue

| Raulinio a răspuns:

Drujbarolling on the floor glumeam cred ca gilette:p