| anonim_4396 a întrebat:

fetelor cum? cu ce? va epilati in zonele intime?

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Cu epilatorul sau cu ceara.Dar cu ceara doare foarte tare si zona este sensibila.Iti recomand epilatorul

5 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Buna, poti folosii crema depilatoare puppy dog eyes. Funda? :*.

| sapacanebunu a răspuns:

Frate,normal ca folosesc ceva care epileaza ca doar nu o sa iau o coasa sa ma tund sau o sapa sa tai buruiana poate in cazul tau e vorba de o masina de tuns iarba. daca pui o astfel de intrebare.

| JustLive07 a răspuns (pentru sapacanebunu):

Wtf rolling on the floor) wa esti nebunrolling on the floor)

| JustLive07 a răspuns (pentru sapacanebunu):

Waa rolling on the floor wtf laughing esti nebunrolling on the floor

| JustLive07 a răspuns:

Cu spuma de barbierit laughing)