| TitoJacksana a întrebat:

Care sunt cele mai sexy tipe porno?

Răspuns Câştigător
| ROberrt86 a răspuns:

Daca ar afla mama ta ceea ce intrebi pe TPU, ai avea mari probleme. Lisa Ann, Julianna Vega, Mia Khalifa, August Ames.

4 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Jessa Rhodes
Audrey Bitony
Valentina Nappi
Asa Akira
Sandee Westgate
Mia Malkova
Peta Jensen
Sarah Banks
Kendra Lust

| MULLER96 a răspuns:

Sunt ogramada tipe porno sexy nosa ajunga nici o zi sa le enumer gandeste-te mai bine cum sa optii cu fete reale sex cu cele mai sexy nu te limita cu fnteziile

| MULLER96 a răspuns:

Sau devina actor porno si atunci daca ajungi in America chiar o sa ai sex si cu cele America de top

| Razvaneserios a răspuns:

Kylie Page, Hadley Viscara, Athena Palomino, Julz Gotti, Karlee Grey, Kelsi Monroe, Gianna Dior, Adriana Chechik, Ashley Adams, Natasha Nice, funda?