| Marghy a întrebat:

Care sunt greselile pe care nu trebuie sa la faci atunci cand vrei sa fi impreuna cu un baiat sau sa il cuceresti? Dau funda

3 răspunsuri:
| SebastianCMT a răspuns:

Greseli? Depinde sa stii in primul rand ce ii place si ce nu ii place... Asa vei afla ce nu greseli sa faci. Dar in general nu suportam sa fim batuti la cap stresati si ne place sa fim si noi bagati in seama alintati cum facem noi. FUNDA?

| hopelove a răspuns:

Fi tu insuti, si vei afla pe parcurs ce nu ii place, vorbeste-i frumos, chiar si dulce cate-o data. Daca el te place te va aprecia asa cu esti. Pana la urma asta conteaza, sinceritatea.

| n0One a răspuns:

Nu il face gelos laughing