| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume trebuie sa faci ca sa cuceresti o fata?

16 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Sa fii tu insuti

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa te duci in adincul sufletului tau si sa faci ce e BINE, nu ce crezi ca e bine.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

1.Sa afli care sunt interesela sale.
2.Sa vorbesti cu ea mai mult ca de obicei.
3.Sa o ajuti din toate perspectivele.
4. Sa nu o plictisesti.

| Zodiac a răspuns:

Sa te maturizezi

| Dariusuu a răspuns:

Azi? Sa fi un cocalar.

Pentru o fata cuminte? Sa fi un bun, iubitor, si bun la suflet.

| Xenya a răspuns:

Sa te comporti normal si sa te maturizezi pentru ca sunt sigura ca esti un copil!

| jokersmyle a răspuns (pentru Xenya):

Hmm,nu cam sunt copil,desi numi placea inainte,sa comunic cu oamenii, cu fetele, eram inchis de tot, scoala acasca si gata, de aia.:/

| Xenya a răspuns (pentru Xenya):

Pai si atunci poti sa imi spui cat ani ai?

| pisicutzamik a răspuns:

Sa fii tandru, respectos, dragastos!

| asclepius a răspuns:

Mai mai prima oara fa o impresie buna si lasa si un numar de telefon eventual fa-o sa fie foarte interesata de tine si apoi lasa i 2 -3 zile in care sa nu vorbesti cu ea,i se va incinge creieru laughing ( ca sa zic asa ( fara suparare pentru fete era doar o expresie )) apoi practic ea te va cauta,incearca sa devii mai calculat si mai sigur pe tine, daca ea este o fata vorbareata devin o tacut asta o va intimida( ca sa spun asa) ramai asa pana o vei ca nu mai poate si va vrea sa afle de ce nu mai esti ca dinainte (acum tu ii zici ca inca nu ai primit ceva ce toti au ( aici referindute la un sarut ( chiar daca ai primit unul sau mai multe sau nu e o replica buna )) daca totusi nu s-a prins sau te refuza va intreba "ce?" in acest moment tu te scuzi si te faci ca pleci la baie ( momentul decisiv ea va pleca sau va ramane? daca ramane inseamna ca este posibil ca si ea sa vrea asta,daca pleaca inca nu ai pierdut o nu ti face griji daca e prietena surorii tale fa-o sa o invite pe la voi si treci prin camere asa cau un zombi rece si mut,va rasari un sentiment in ea care inca nimeni nu a aflat cum se numeste, fa o pe sora ta sa ti lase putin timp adica ea sa iasa, tu sa intri tot asa rece si mut, ea probabil te va intreba ce e cu tine( in cel mai bun caz) daca e asa punete langa ea in pat sau canapea sau ce aveti voi acolo si spune-i scurt ca o iubesti ( la faza asta fi sigur ca o vei lasa sa gandeasca mult apoi pleaca... las o pe sora ta sa intre ea urmand sa o intrebe " ce ai vb cu fratemiu?" aici ea va spune adevarul sau o minciuna ( inca nu am ajuns sa aflu de inseamna fiecare laughing apoi repeta figura adica sora ta sa se duca la baie sau undeva si tu intri iar ( aici e sigur) daca te va opri e sigur ca vrea sa discutati, insa daca nu nu simte nimic si ar trebui sa te lasi pagubas cel putin un timp. succes la fete Bafta

| jokersmyle a răspuns (pentru asclepius):

laughing,nu chiar am succeslaughing

| asclepius a răspuns (pentru jokersmyle):

Ei asta e reteta pentru baiatul misterios poti mai fi si cel sportiv dar daca ea e timida mai bine cel misterios in fine

| Strumpfi a răspuns:

Fetelor le plac baietii cu simtul umorului si care sunt capabili s afaca o gluma pe moment! Asta nu inseamna sa te apuci acum sa inveti 1000 de bancuri.Incearca sa te bagi in seama cu ele si sa pari interesat de ce spun. Implica-te in discutiilor si incearca sa nu pari fals si increzut! Nimanui nu-i place asta!
Sper ca te-am ajutat!:*

| jokersmyle a răspuns (pentru Strumpfi):

Auzi,colega lu-i sora mea e foarte draguta, si nu stiu cum sa ma imprietenesc cu ea, e cam inchisa si timida, ce ar trebui sa fac in cazul acesta, please dau funda

| Strumpfi a răspuns (pentru jokersmyle):

Pai,daca spui ca e mai timida,poti vorbi cu sora ta sa te ajute! Spune-i ca iti place de ea, si sa o intrebe pe fata aia ce parere are despre tine. Daca e interesata, atunci poti sa incepi sa vorbesti tu cu ea, dar daca nu, nu poti sa o obligi!
Succes!:*

| Alex45241 a răspuns:

In primul rand Sa arati respect In al 2 rand sa ii arati ca o iubesti in al 3 rand demostreazai in al 4 rand Sa ii fi alaturi mereu Si in al 5 lea rand sa nu o lasi la greu