| Civer a întrebat:

Care sunt schimbarile care apar dupa inceperea vietii sexuale?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

De obicei ti se schimba putin mentalitatea (asta e in cazul femeilor). Ideea e sa nu regreti ce ai facut pentru in fond la urma urmei tu ai dorit sa faci acest pas. Daca simti ca nu erai pregatita trebuia sa mai astepti un pic.
Faptul ca ti-ai inceput viata seuala nu influenteaza dimensiunea partii dorsale, nu ingrasa, nu mareste sanii, nu cheleste, nu face ca penisul sa creasca, nu "stafideste" testiculele, sau cine stie ce alta tampenie.
De fapt, activitatea sexuala neprotejata poate duce la aparitia unei sarcini care, dezvoltandu-se, deformeaza corpul femeii, nu-i asa? Asa ca ai grija, foloseste intotdeuna prezervativul. Te scuteste de o "ingrasare" cat se poate de neplacuta. happy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Schimbare de atitudine si comportament, mai multa siguranta in felul de a fi si schimbarile fizice par sa se desfasoare mai rapid, desi nu e o regula.

| Zenithf a răspuns:

Pot sa apara nesiguranta si sentimentele de culpabilitate, mai ales daca ai fost doar folosita de cel pe care il credeai iubit, departare de familie, neintelegeri, izolare. Asta se intampla de cele mai multe ori daca te-ai grabit.

| neutrino a răspuns:

Descoperi o alta lume...

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti baiat, apare dorinta de a face cat mai mult sex si de cuceri cat mai multe fete care sa faca sex cu tine. Daca esti fata, apare dorinta de a face cat mai mult sex cu diversi baieti si teama de a nu fi insarcinata.

| NnDWtf a răspuns:

Ai 80% sanse sa iti creasca un corn pe frunte.

| slenderica a răspuns:

Incepe sa faca nazuri la orice. nu te mai intelegi cu ea. devine paranoica. crede ca e insarcinata. cam asta.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Nu exista schimbari

| digit12 a răspuns:

In afara de marirea penisului nimic altceva.
Funda?

| Civer explică:

Si daca sunt fata? smug