| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt schimbarile corpului nostru dupa inceperea vietii sexuale? Vi s-au modificat sinii, coapsele sau geva de genul?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbarea este psihică!
Sânii se modifică după alăptare, coapsele sunt slabe sau grase în funcție de ce mâncăm, etc.
Pa, pa.

| Aylee a răspuns:

In primul rand nu mai esti virgin/a. in al doilea rand nu prea sunt schimbari majore, in cazul in care esti de varsta mica pot aparea turbulente ale corpului tau.

| lallalle a răspuns:

Nu esista nicio schimbare a corpului, poate doar una psihica. stai linistitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,@candora!
Varsta ideala este 22 de ani ca sa incepi. Daca ai sub 22, ti se vor deforma oasele, te vei ingrasa, ti se vor lasa sanii si vei face paranteze la picioare.
Daca dupa 20 de ani vei incepe, atunci vor fi doar doua schimbari:1.psihica,2.vei fi femeie.