| Maria_3931 a întrebat:

Care sunt semnele pentru imi da seama ca un baiat ma iubeste?

4 răspunsuri:
| Tessy a răspuns:

Te priveste insistent. Felul in care te priveste poate spune totul despre ce simte pentru tine, dupa cum spune si zicala "ochii sunt oglinda sufletului". Ochii sai iti pot dezvalui daca el este cu adevarat interesat de tine. De obicei, barbatii se feresc atunci cand vine vorba despre sentimentele lor. E nevoie uneori doar de cateva priviri pline de inteles din partea lor sa ne dam seama ce vor si ce simt cu adevarat.

Ii place sa te asculte. Barbatii, in general sunt plini de ei si vor ca totul sa aiba legatura cu ei. Rar dai peste un barbat care sa te asculte cu adevarat cand ii povestesti despre tine, despre planurile tale sau despre ceea ce vrei tu sa faci. Daca intr-adevar dai peste un astfel de barbat, fii bucuroasa. Inseamna ca te apreciaza, ca sentimentele lui pentru tine sunt puternice si ca e atat de interesat de tine incat renunta sa discute de propria persoana, de meciuri si alte prostii, ca sa te asculte pe tine.

Succes!

| eek a răspuns:

Pai felul in care te priveste. incearca sa ti atraga atentia cumva.mai ales daca sunteti intr un grup. ori se detaseaza de acel grup...si merge in paralel cu el. ori incearca sa faca diverse trasnai.doar doar de te ai uita putin la el...mai e chesti cu atingerile.de fiecare data cand esti prin preajma tot se loveste de tine "din greseala".asta pentru ca vrea sa te simta mai aproapebig grin imi e chestia cu mana.cand sta undeva pe o banca langa tine.se face ori ca ii e somn si se intinde putin dupa care duce mana pe umerii si spatele tau. si face orice ca sa stea aproape de tine.si sa fie intr un continuu contact vizual.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Se uita la tine, incearca sa iti atraga atentia, cel mai bine sa il intrebi!
Bafta
O seara placuta happy

| lor3 a răspuns:

Incearca sa intre in vb cu tine
Sa se apropie cat mai mult
Te priveste in ochi
Afla tot despre tine
Iti face complimente
Incearca sa te impresioneze

orqm daca te iubeste o sa-ti spuna.

succes