| Ho1 a întrebat:

Care sunt semnele cand un baiat nu mai iubeste o fata?

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

O schimbare de comportament la 180 de grade. Nu mai are timp de tine, nu mai te suna iar cand il suni tu zice mai mereu ca e ocupat. Incepe sa isi faca planuri fara tine. Alege mereu gasca. Iti vorbeste altfel, nu te mai alinta, nu iti mai spune "te iubesc" sau iti spune pe un ton mai indiferent. Nu mai observa micile lucruri pe care le faci (sa te machezi cum ii place lui, a porti tricoul care ii place lui etc.). Nu iti mai vorbeste de viata lui, nu iti mai spune ce a facut in ultima vreme. Il surprinzi adeseori distrat sau cu mintea in ala parte cand e cu tine. Nu iti mai propune sa va intalniti. Nu te mai suna doar ca sa iti auda vocea sau sa iti zica "noapte buna". Daca ii prpui sa iesiti incearca sa se eschiveze sau vrea sa iesiti cu gasca. Nu te mai saruta la fel, iar cand va vedeti nu te mai ia in brate, nu mai pare la fel defericit alaturi de tine.
Acestea sunt doar cateva semne care mi-au trecut acum prin cap, dar te asigur ca exista si altele. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca s-a intamplat ceva si daca relatia voastra este ok sau ati ajuns intr-un impas. Daca nu te mai iubeste se va desparti de tine sau iti va spune ca nu mai simte nimic pentru tine intr-o astfel deconversatie happy.
Sper ca te-am ajutat. Succes happy.

6 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Nu prea mai vrea sa iasa cu ea, este indiferent in tot ce face fata, este sceptic in unele situatii ma rog asta nu ar fi o regula.Asta depinde de felul fiecaruia si trebuie sa cunosti persoana respectiva pentru a iti da seama.Parerea mea este ca ar trebui sa iti dai seama cand ceva "nu merge bine" si sa discuti cu acea persoana

| iluminous a răspuns:

Indiferenta,nervi si retincenta. daca doua din astea doua le observi, da-i papuci inainte de a o face el, pentru ca nu mai dureaza mult pana te va lasa.

| Liviucu a răspuns:

Dupa mine, face cam ce face si o fata. Nu mai raspunde la telefon desi il are in mana si e la PC iar ei dupa aia ii zice ca era in baie si nu l-a auzit. Pune tot felul de motive atunci cand e rugat de ea sa iasa la plimbare. Cumva e mai importanta o bere cu gagii lui sau un meci decat o fiinta ce-l iubeste. Apoi, nema cadouri, clar. Pa romantism si pa grija aia a lui care-l facea atat de dulce... Iar ce doare cel mai tare e ca toate astea afecteaza burtica ta in sensul ca nu vei mai avea nici un fluturas, ti-i omoara rand pe rand cu comportamentul lui de 2 lei.
Daca ai asa unul in viata ta, deseneaza o foaie A4 pe care sa scrii... JET puternic si mult pa nerecunoscatorului! (banuiesc ca ai facut multe pentru el)
Succes!

| ana5 a răspuns:

Nu ii mai acorda atentie, nu mai este la fel de romantic ca inainte(daca era), nu mai este atat de atasat de ea, nu mai petrec foarte mult timp impreuna, nu mai comunica etc

| Nicux1 a răspuns:

Opusul ce ti-am scris eu atunci.

| Nicux1 a răspuns:

Te ignora,nu te mai baga in seama, se comporta cu tine ca si cu celelalte fete, nu mai raspunde la telefon, se da la alte fete, daca ii spui de iubesc el se strama putin.