| Alasia a întrebat:

Care sunt simptomele pe care le ai atunci cand esti insarcinata si dupa cat timp de la actul sexual se manifesta ele?

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Greţuri,ameţeli,leşinuri,etc.Efectele se manifestă la maxim 30 zile de la ultimul contact sexual.

| deutSa a răspuns:

Daca esti insarcinata nu-ti vine ciclu, ci iti curge un lichid rozaliu pe chiloti [ la 2 saptamani curge ]! Ai ameteli, greturi, pofte, esti mai slabita, iti curge un lichid alb din sani [ dupa 3-4 saptamani ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Cel mai vizibil semn este absenta mesntruatiei
- greturi
-ameteli
- te simti slabita
- mananci des
- ai pofte

Toate astea se manifesta cam la o luna 2.