| Barajag a întrebat:

Cat de bine credeti ca il cunoasteti pe cel de langa voi? ma refer la persoana iubitabig grin

Răspuns Câştigător
| andreea_3012 a răspuns:

Salut, referitor la intrebarea ta, totul este in principiu relativ ca sa-ti dai seama cat de bine il cunosti pe cel de langa tine mai intai intreaba-te daca te cunosti cu adevarat pe tine insuti. Uneori si tu poti fi uimita de deciziile pe care le iei si ramai poate adeseseori surprinsa de faptele care le faci; deci in concluzie daca te cunosti cu adevarat pe tine cunosti jumatate de lume;

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Noi nu ne cunoastem nici pe noi, cum putem cunoaste bine pe altcineva?

| SweetCandy a răspuns:

Niciodata nu cunosti un om in totalitate...deci nu stiu...eu tind sa cred ca destul de bine, insa recunosc ca imi place sa ma mintbig grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ursulika sunt o gramada de persoane langa mine pe care le iubesc! Cat ii cunosc? Cat imi dau voie sa ii cunosc!

auran
| auran a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun un anumit procent dar, sigur nu vom ajunge sa ne cunoastem in totalitate...

| cioko19 a răspuns:

Asa e cum zice @Flav.happy
Nici pe mine nu ma cunosc indeajuns. dapai pe el? Desi deja suntem impreuna de ceva vreme buna. mai este pana il voi cunoaste chiar in totalitate.
Sa zicem acolo.25% tongue

| Artemiss a răspuns:

Pe unii nu ajungi sa ii cunosti intr-o viata...omul e o fiinta foarte complexa, schimbatoare...niciodata nu ajungi sa il cunosti bine...si ca sa raspund la intrebare 5% e bine?

kratos
| kratos a răspuns:

Eu imi cunosc f bine persoana iubita si ma mandresc cu ea tongue

prfml
| prfml a răspuns:

Omul poate fi schimbator cand ajungi sa crezi ca il cunosti vezi ca nu este asa.

| danutza a răspuns:

Poi 50% cam asa prefer sa fiu mai rezervata big grin

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_4752 a răspuns:

Buna! pai ce sa spun...am o relatie de 3 ani si 4 luni si pot spune ca il cunosc pe cel de langa mine cat de cat.cu toate ca eu consider ca orice persoana nu reactioneaza la fel in diferite situatii!happy

| stefytm a răspuns:

Peste 70 % stiu sigur iar restul pana la batranete poate aflu...fiecare persoana nu se cunoaste in totalitate aia e clar dar ce sa mai zic at pentru a stii alta persoana

| Yly a răspuns:

Hm...in proportie de 50% poatebig grin

| dean a răspuns:

90%, sunt de aproape 5 ani!

| nimeni_1451 a răspuns:

90% il cunosc mai bine ca pe minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat cat trebuiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce intrebare ursuliciule...Eu n-am reusit sa ma cunosc pe mine

| inna_5189 a răspuns:

Buna! pai dupa 3 ani si 4 luni sunt de parere ca il cunosc bine big grin si el pe mine la felbatting eyelashes