| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des va masturbati? intrebare adresata atat fetelor cat si baietilor (bineinteles si celor care fac sex, si celor care nu o fac)

Răspuns Câştigător
| roxy_5007 a răspuns:

Masturbarea este un lucru normal in perioda de pubertate atunci ma masturbam si eu o data la 2 -3 luni dar acu nu

8 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Din pacate...sau din fericire pentru mine...nu m-am masturbat niciodata!
nu am avut motive s-o fac...
dar nu consider ca "a te masturba" e ceva anormal!

| bluerose a răspuns:

Numai florin salam ar putea avea asemenea curiozitatate... laughing

| mariutza a răspuns:

Niciodata nu m-am masturbat.si nici nu cred ca o voi face.straight face

| dada18x a răspuns:

Nu mi se pare anormal a te masturba. Insa mi se pare anormal sa raspund la aceasta intrebare. Avand in vedere ca nu am ce sa ascund, o sa raspund laughing. Inainte ma masturbam...insa extrem de rar. Din fericire, acum am gasit raiul...si ma desparte un singur gard de el. (care il poate sari oricand, si eu la fel)... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haide maa va e rusine sa spuneti? :d wtf? nu e nimic anormal toata lumea o face, mai devreme sau mai tarziu, mai mult sau mai putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zerobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odată la 2-3 zile

| bocanet_5711 a răspuns:

Cat mai rar