| denysa_1033 a întrebat:

Intrebare adresata baietilor cat si fetelor. Ce le plac la baietilor cel mai mult la o fata fundita

Răspuns Câştigător
| Lollix a răspuns:

Sunt fata. si. cunosc destul de bine baietii. parerea mea este ca noi trebuie sa ne comportam cat se poate de normal in jurul lor. sa nu incepem sa chicotim, sa dam 'coate' prietenelor, sa ne rusinam si sa trecem prin fata lor sa ne observe. sa ii observam delicat fara nici o reactie. facem pe irezistibilele si merge de cele mai multe ori. fara machiaj excesiv, da o imagine de bi*ch. [sorry]. daca ne place de un baiat. glumele sunt permise, daca ii zici "draga" o data sau mai faci niste glumite. nu va observa, deci nu te teme. dar nu excesiv... si totusi. daca nu e sa marga. nu va merge. oricate tactici ai folosi. succes.smug. sper ca te'am ajutat. :*

9 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

Ce le plac la baietilor cel mai mult la o fata fundita? daca vrei raspunsuri macar ai putea sa faci un efort si sa tastezi romaneste sa inteleaga toata lumea

| UnicornsAreLove a răspuns:

Sunt fata desi cred ca baietilor le place ca fata sa fie naturala.nu stiu n-am experienta big grin

| UnicornsAreLove a răspuns:

Sunt fata desi cred ca baietilor le place ca fata sa fie naturala.nu stiu n-am experienta big grin.

| filipm2001 a răspuns:

Sa poata sa scrie corect, macar o amarata de frazawinking

| Alexandra_4047 a răspuns:

Gusturile difera la baieti, in functie de varsta.Sunt unii care prefera o fata cu un corp frumos, altii vor o fata cu o gandire rationala si matura pentru ca realizeaza ca frumusetea e trecatoare.Cu toate acestea nu toti baietii apreciaza acel "tupeu" pe care il au desi cateodata este bine fiind atrasi de rautatea cu care sunt tratati. Dupa parerea mea nu exista om care nu ii placa ceva frumos si extravagant dar totusi simplu. Orice fata sau baiat ai intreba, sunt mai mult decat sigura ca nu ti-ar spune nici unu/una dintre ei/ele aceleasi lucruri.

| Gazulina a răspuns:

Sincer`.parerea mea, baietilor la o fata le place sa fie la locul ei happy

| TeBeX a răspuns:

In primul rand sa aiba creier tongue

| alexjucu a răspuns:

Pai cum sa zic sanii fundul si corpu happy

| Andi_4725 a răspuns:

In primul rand le place comportamentu fetei, apoi se uita la frumusete si corp si toate alea. parerea mea tongue. bafta