| Sara2 a întrebat:

Cat de important este pentru un baiat ca fata sa fie virgina? daca este virgina si ea vrea sa fie pana in noaptea nuntii el o paraseste sau o asteapta?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista barbati standard, ei sunt diferiti, au firi diferite, etc. Pentru majoritatea barbatilor nu conteaza ca femeia sa fie virgina, atata timp cat a avut o viata sexuala normala: inceputa dupa 18 ani, sex numai cu parteneri pe care i-a iubit cu adevarat, in caderul unor relatii serioase, analize inaintea fiecarui partener sexual, un numr rezonabil de parteneri sexuali. pentru altii conteaza ca partenera sa fie virgina si nu ii intereseaza nimic altceva. pentru altii conteaza altceva complet si nu sunt deloc interesati de viata sexuala anterioara a partenerei lor.
O femei va fi asteptata de un barbat exact cat considera el ca ea merita. Sexul pentru prima data in noaptea nuntii este rar intalnit acum si nici nu este foarte potrivit, fiindca exista posibilitatea ca un cuplu sa fie incompatibil sexual (in generatia buncilor nostri in care dezvirginarea in noaptea nuntii era regula, erau multe cupluri nefericite din cauza incompatibilitatii sexuale descoperite prea tarziu). Cred ca in general, in ziua de azi, cuplurile care au o relatie suficient de stabila incat sa considere ca ar putea duce la o casnicie ajung in pat inainte de nunta propriu-zisa si unele se si despart fara a se mai casatori din diverse motive.

| Oana92 a răspuns:

Putine mai raman virgine pana in noaptea nuntii...

Cred ca importanta data virginitatii difera de la barbat la barbat, dar eu una cred ca pentru ca o relatie sa functioneze ok e important ca partenerii sa-si accepte trecutul indiferent de ce a fost in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În ziua de azi,rar care mai sunt virgine!
Dacă o respectă,o va aştepta până după căsătorie,dacă ţine la ea cu adevărat,o iubeşte cu adevărat,în caz contrar se culcă cu ea şi o părăseşte, alta la rând, tipic băieţilor din ziua de azi, n-ai ce, vai şi amar!
Te pup!

| SefaTa97 a răspuns:

Depinde de baiat.
Dar cam rar sa astepte atat.laughing.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Mai exista virgine? ce repede trece timpul...

| zeulzamolxe666 a răspuns:

O asteapta.intre timp se infrupta din curtea vecinului!

| hotdesire a răspuns:

Depinde de varsta, dar dupa 18 ani daca un barbat pretinde sa fie cu o virgina, ori e prost, ori e frustrat, normal nu e el ca cere asta.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Daca e bou o paraseste. daca e baiat finut o asteapta!