| alexandradlr a întrebat:

Hei fetelor, voua va place ca prietenul vostru sa fie putin mai agresiv cu voi in timpul relatiei sexuale sau sa fie cat se poate de gingas?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde cum faceti voi sex, depinde cum procedati voi, depinde de la caz la caz zic
fiecare face ce face in dormitor in felul sau
daca iti place accepti daca nu, ii spui asta!
unii fac dragoste ca don juan altii sex ca in filmele porno pe care le vad ei

| RAY a răspuns:

Aruncatul pe tavan functiona in tinerete acum ma arunca ea, batranetea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU!
Agresivitatea nu are ce cauta intr-o relatie de dragoste!

| Alexandru250201 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna, agresivitate in pat nu inseamna s o bati laughing)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Nu m-am nascut ieri si stiu foarte bine ce vorbesc si ce inseamna "agresivitate sexuala" si ti-am explicat clar ca NU sunt adepta "violentei" in relatia sexuala, prefer tandretea, romanta, gingasia, blandetea, vorbele frumoase si delicate.
Nu mi-a placut niciodata vocabularul sau comporatmnetul vulgar sau sexul agresiv, pentru ca le-am asociat intotdeauna cu comportamnetul animalelor, ori noi oameni, care suntem superiori animaleor, putem avea sex de placere, cu dragoste, cu blandete, samd.

| just4ubr2015 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Ce sa ii spui lu mamaia asta rupe biserica in 2 si acasa cocosul in 2

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin"agresiv"

| Alexandru250201 a răspuns (pentru Madaxo97):

E si greu sa ti dai seama laughing
Vorbit murdar, tras de par, palme pe fund, un du te-vino mai activ

| Madaxo97 a răspuns (pentru Alexandru250201):

La asta ma gândeam si eu, dar unii oameni precum doamna de mai sus pot interpreta altfel cuvântul "agresiv" si spune ca nu are ce cauta într-o relație. Daca e vorba de ce ai zis tu, e ok laughing

| bennycashhhhhh a răspuns:

Imi dai si mie instagramul tau te rog