| JesusGee a întrebat:

Cat dureaza o partida de sex de regula?
Dar o partida de dragoste pasionala?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Atât cât e nevoie.

| FucktheSystem a răspuns:

Depinde de om, am citit undeva că media e între 7 și 15 minute. După ce am citit cât e media am început să înțeleg de ce oamenii sunt triști, că la mine durează cu orele...adică cel mai puțin au fost 30 de minute.

| IMC90 a răspuns:

Depinde cat e de turmentat partenerul laughing

| WhatheWow a răspuns:

Ambele 15 minute, 10 preludiul si cam 2 veti povesti cum a fost!

| Analytical a răspuns (pentru WhatheWow):

10+2=15? stiam ca matematica e grea, dar nu in halul asta. big grin

| WhatheWow a răspuns (pentru Analytical):

Nu draguto, pentru actul propriu zis au ramas 3 minute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex: in medie 1 ora.
Dragoste pasionala: maxim 20 de minute.

| Pitzipoanca a răspuns:

11 minute. Paulo Coehlo.

| Vibrations a răspuns:

Hai sa incercam noi 2. Sa vedem cat dureaza

| catosp a răspuns:

La fel

| anonimca54 a răspuns:

O partida de tex undeva intre10-15 min.dar o partida de dragoste poate dur amult deoarece partenerul nu are scopul doar de asi baga **** in partenera

| Above a răspuns:

Depinde de baiat cat de experimentat este poate sa dureze si 2 min si 2 ore laughing