| anonim_4396 a întrebat:

CaT MAI multe sfaturi.si baieti si fete.Va rog. ajutati-macrying((. numai suport sa plang singura de nebuna in fiecare zi.sunt intr-o relatie cu un tip de 1 an si.ne intelegem foarte bine. avem senzatia de parca ne-am cunoaste de o viata.ne ciondanim na ca oricine dar certurile astea ba sunt din cauza mea ba din a lui.nu ne vorbim, urlam, ne inchidem telefoanele, eu cedez bine inteles 1 si cand e vina lui si a mea si ne calmam. faza a fost astazi ca ma enervat un coleg si eram foarte nevoasa. el mi-a dat mesaj ca de ce nu raspund si i-am zis ca sa ma lase ca ma enervat acest coleg si ca n-am chef. a zis ok. dupa 2 pauze i-am dat eu mesaj cu cf si mi-a raspuns ca bine. l-am intrebat acum ce mai ai, te iubesc si mi-a zis ca nimica lasa-ma. l-am lasat.la 3 l-am sunat, mia inchis.la 5 si ceva l-am sunat din nou, imi vorbea degajat si il intreb ce face si el cica se pregateste sa plece la un majorat si ca vorbim maine.il intreb dar maine nu ne vedem si face ca nu ca nu are chef(noi fim din orase diferite nu departe unul de altul). mi-a zis pa fara te iubesc si mia inchis. el nu m-a lasat la nici un majorat la vreo colega sau un coleg de mi-am pus obrazul pentru ei si el pleaca nestingherit. ultimul majorata la care s-a dus a stat pana la 5 dimineata cand el la telefon mi-a zis ca sta pana la 12.deja sunt satula de astea.il iubesc dar cat sa mai indur faze din asta? nu am avut nici un prieten pana acum dar e atat de posesiv si gelos.recunosc ca sunt si eu geloasa dar nici asa frate.eu stau acasa ca proasta in timp ce el se distreaza ba la biliard, ba in oras cu baietii. ce poate sa insemne? ca vrea sa ma lasecrying((. las suna din nou dar pe deoparte am zis sa il las sa ma sune el. mi-e frica sa ne despartim.nu vreau asta.nu pot nici sa ii spun ce am pe suflet ca interpreteaza gresit si tot urla, sare cu curu in sus. tin in mine, sufar samd.va rog sfat.ne impacam. ce trebuie sa fac? vaaaa rooogggg.este deja ora 9 seara si nu am sunat deloccrying(

1 răspuns:
| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Sincer cred ca el exagereaza tu de ce sa nu iesi nicaieri si el sa faca ce vrea si pe deasupra el s-a suparat daca i-ai zis ca sa te lase ca esti nervoasa cam aiurea...si nu inteleg de ce cedezi u mereu banuiesc ca si-a dat si el seama cat tii la el si profita de asta, mai bine i-ai spune clar ce te deranjeaza decat sa suferi u si lui sa nu-i pese.