| mateiciprian a întrebat:

Cat timp dureaza o partida de sex?

18 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Mult,putin,dar nimeni nu sta cu ochii pe ceas, atunci!

| darrio2007 a răspuns:

Depinde.De multi factori.

| danut222 a răspuns:

Depinde de mascul daca o facut de multe ori 1 ora. depinde si de placere

| Azµre a răspuns:

Actul Ideal este situat între 5-7 minute. Ce e sub 5 minute e prea scurt ce e peste 7 minute e considerat prea lung.
O femeie poate avea nevoie de amproximativ 15 minute pentru a ajunge la organsm, dar nu este o regulă sunt femei care ajung la 5 minute altele și la 20 de minute.
Pe scurt ideal este între 5-7 minute

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

Este prima oara cand te contrazic : 5-7 minute? Eu nu apuc nici sa ma incalzesc in 5-7 minute laughing) E prea putin. Macar 15-20...cam asta e media. Din cate stiu eu...

| Azµre a răspuns (pentru Vix999):

Mie mi se pare puțin dar mă rog cum spui și tu abia în 15-20 de minute te încălzești. Sunt sute de articole pe net și fiecare se contrazice.
http://www.csid.ro/sex/care-e-durata-ideala-a-contactului-sexual-5774088/
De exemplu aici spune între 7-13 minute, în altele spune între 15-20, și tot așa, oricum n-are importanță aceste astepcte că practic ni le facem noi cu mâna noastră dacă vrem să țină puțin sau să țină mai mult...

| HueyFreeman a răspuns:

Trei zile si trei nopti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de compatibilitate. am avut cazuri de 2-4 minute, cazuri in care nu mai stiu de cate ori am avut orgasm atat eu cat si ea, in 3-4 ore.

Răspuns utilizator avertizat
| crack123 a răspuns:

Pana iti oboseste mana dreapta, daca treci la stanga eventual si ea... Sau te scuipa organul intre ochi.

| Hitback a răspuns (pentru crack123):

laughing))))))))) rolling on the floor)))) bun raspuns

| drunkpanda a răspuns (pentru crack123):

Esti penal rolling on the floor))))

| viki16 a răspuns:

Aproximativ 20 De Minute Funda? happy

| Raducu1997andrei a răspuns:

10min sau 1ore max

| Alex8595 a răspuns:

Depinde de barbat cat de rezistent e, unii rezista 5 min alti 2... alti o ora happy
Funda?

| DragosMTGX a răspuns:

Depinde...o pot 2 ore de exp daca ma pun laughing altii pot si 2 minlaughing) funda?

| DamianTeodora a răspuns:

Sunt partide mai lungi altele mai scurte, depinde de partenerii