| IrenneDrt a întrebat:

Cat timp fostul vrea sa vina la mine acasa cu scuza ca vrea sa-mi viziteze parintii, nu pe mine si vorbeste cu fratele meu mai mic despre mine(ii spune ca fata care o are la avatar nu e proietena lui, ci doar vrea sa ma faca geloasa) inseamna ca mai tine la mine? FUNDA -AM MARE NEVOIE DE AJUTOR

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Inseamna ca vrea sa se reimpace cu tine. Cu ce motiv, nu stim. Probabil ca da, inca mai tine la tine.Acum conteaza si in ce circumstante v-ati despartit; cine cui i-a dat papucii. I-a spus asta fratelui tau, ca fratele tau sa iti spuna tie iar tu sa realizezi ce vrea el de fapt de la tine. Nu vrea sa faca el primul pas, o face prin moduri mai subtile.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Eu cred ca sigur are de ascuns ceva.se comporta ciudat si da multa de banuit.incearca sa ii verifici arhiva de mess.succes! :*

| ATHOS a răspuns:

Danuta draga, daca voia sa scape de tine precis nu mai venea la voi!
Bafta! Si fii atenta la micile detalii!(uneori spun mai ulte decat 1 milion de cuvinte).

| Monica a răspuns:

Salut Daniela.
Da, cu siguranta.
Vine cu pretextul de ati vizita parintii, doar ca sa te vada pe tine.Nu cred ca este curios de parintii tai. Tu contezi in viata lui.Simte ceva pentru tine si trebuie sa fi chior ca sa nu realizezi asta.
Fi sigura ca inca te iubeste happy!
Bafta.

| Andru1996 a răspuns:

Da si vorbeste cu fratele teu special pentru ca el o sa iti zica tot...eu zic sa vorbesti cul sa ii spui ca nu suporti cand vine la tine acasa nu pentru ca nu l'ai suporta pe el ci fiindca te face geloasa si in loc sa vorbeasca cu tine vorbeste cu fratele sau parintii si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine... daca tu mai simti ceva pentru el spune-i ca u inca il mai iubesti si vrei sa stii daca el mai are vreun sentiment pentru tinewinking sper ca te'am ajutat PS: fundita plsbig grin

| Angel977 a răspuns:

Eu cred ca el vrea sa te faca geloasa pentru ca inca mai tine la tine si vrea sa va impacati.

| AnnUshcA a răspuns:

Poate ca vrea ta te faca geloasa sau poate sa-ti faca in ciuda

| Andd_5752 a răspuns:

Este evident ca tine la tine...doar ca nu sti cum sa-ti zica, sau e prea orgolios. daca si tu vrei sa va impacati nu ar strica sa faci tu primul pas happy, in fond nu ai nimic de pierdutwinking