| BambiSd a întrebat:

Daca fostul iubit incearca sa ma faca geloasa, inseamna ca inca mai tine la mine? Sau inseamna ca vrea sa ma faca sa sufar pentru ca stie ca eu mai tin la el si pentru ca eu sunt cea care a cerut sa ne despartim?

Răspuns Câştigător
| spiniii a răspuns:

Pai eu cred ca varianta a 2a.["sa ma faca sa sufar pentru ca stie ca eu mai tin la el si pentru ca eu sunt cea care a cerut sa ne despartim"]pentru ca majoritatea asa fac.ti-o zic din propria experientablushing. faza e ca daca tu chiar suferi fa si tu la fel ca el.fa-l si tu gelos! si sa stii ca sunt ambele cazuri.adica daca nu tine la tine nu te face geloasa, pur si simplu nu ii pasa.dar in acelasi timp probabil ca-l si doare faptul ca tu ai vrut sa pui capat relatiei.

2 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Cum ai zis si tu te fAce geloasa pentru ca vrea sa te faca sa suferi, poate te uraste din cauza ca l-ai parasit, ca nu mai esti cu el. Eu urasc astfel de baieti ( dupa ce au avut o relatie frumoasa si s-au despartit apoi o birfeste cum ii place lui) astfel de oameni nu se pot numi barbati. Parerea mea este ca nu trebuie sa-l ei in serios, adica sa-i arati ca nu-ti pasa de el, si oare ar face el nu conteaza pentru tine.Succes.

| andreik7 a răspuns:

Daca a tinut mult la tine inseamna ca vrea sa te faca geloasa.