| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand fostul vine langa tine si spune "imi place aici" iar prietenul lui te intreaba daca ai vrea sa te impaci cu fostul? A da si toata ziua se da le o fata cu care te-a mai facut geloasa de nenumarate ori?

Răspuns Câştigător
| NicoletaSimina a răspuns:

Degeaba incearca sa-ti atraga atentia...nimic nu-i va reusi! Fata mea,cu asemenea barbati nu trebuie sa te mai impaci, absolut deloc! Daca voia sa va impacati, nu apela la astfel de "tehnici".Tu trebuie sa fii puternica, sa ai acea demnitate de femeie, care nu se lasa usor pacalita.Nu ii mai fa deloc sperante,pentru ca nu merita! Uita-l si mergi inainte,ai o viata de trait si in plus,iti vei gasi un baiat care sa te accepte asa cum esti, care sa te respecte, care sa-ti fie alaturi mereu, indiferent de situatie, care sa te iubeasca.Ma intelegi? Trebuie sa fii mai stapana pe tine si sa nu te lasi calcata-n picioare de un asemenea barbat.El nu este barbat adevarat daca incearca sa te faca sa te simti prost,fiind in compania unei alte femei,mai mult te amageste! Tu trateaza-l cu indiferenta,pentru ca daca va vedea ca nu-i va iesi planul si va vedea ca tie nu-ti pasa de ce face el, isi va da seama ca e un ratat, care a incercat sa te raneasca, in loc sa-ti spuna sa va impacati. Fata mea, sper ca te-am ajutat. Sper ca vei fi bine de azi inainte!

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Cel mai probabil vrea o aventură, de ce zic asta? Pentru că a acționat strategic, dacă voia să vă împăcați era mai direct nu o lua pe ocolite.

| kandaraki a răspuns:

Pe tine ce te doare ce face fostul? e fostul, e trecutul!

| Horusss a răspuns:

Am si eu o intrebare, oare daca este 'fostul', de ce continui sa te interesezi de ce face el?

| Julia92Anna a răspuns:

Inseamna ca e un prost! Nu mai copiii fac asa! Lasa-l!

| Chen a răspuns:

Cred ca stii si tu ce inseamna, tipu' tot bate apropouri. smug

| anonim_4396 explică (pentru Chen):

Umm..imi poti explica mai clar te rog?