| Hellobello a întrebat:

Cate sanse sunt sa ramai insarcinata daca ii faci oral, ejaculeaza si dupa isi atinge penisul si-mi introduce degetele in vagin? Nu am un ciclu regulat, deci nu stiu sa calculez zilele fertile. Stiu doar ca dupa 2 zile mi-a venit ciclul, dar a fost mai slab cantitativ decat de obicei si a tinut mai putine zile.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul prezentat si in modul in care au decurs evenimentele dupa masturbarea respectiva, NU poti fi insarcinata. Este cu totul IMPOSIBIL daca dupa 2 zile a pornit menstruatia. Sanatate!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sansele sunt aproape de 0.

| Krax256 a răspuns:

Sunt sanse dar foarte mici. Daca ciclul urmator nu iti vine atunci inseamna ca ai facut burta mare. Protejati-va oameni buni.....PROTEJATI-VA

Răspuns utilizator avertizat