| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi credeti ca sunteti dependenti de net?

Răspuns Câştigător
| Madalina066 a răspuns:

Imi e greu sa recunosc...dar cred ca sunt straight face

6 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

In primul rand,intrebarea ta n-are ce cauta la categoria Dragoste&Sex.

Referitor la dependenta de net,recunosc, sunt dependenta, dar de asemenea sunt si constienta ca nu e bine.Eu nu sunt in ultima faza de dependenta,adica nu pierd noptile la calculator,daca mi se ofera sansa sa plec undeva din casa,nu ezit,plec,insa atunci cand ma plictisesc si n-am ce face deschid calculatorul si pierd timpul pe net I don't want to see.

Sunt si dependenta de Facebook,de asemenea. Daca nu intru pe Facebook cel putin o data pe zi nu ma simt bine.[asta se intampla oriunde,si in concediu,si acasa,oriunde as fi,trebuie sa intru pe Facebook!]

Stiu ca nu e bine, incerc sa ma las, dar e greu!laughing

| ShowTim3 a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuu,trebuie sa imi injectez in vena odata la 12 ore o doza de net ca daca nu am convulsii.
Glumesc happy nu sunt dependent, si nimeni nu e, mi s-a stricat odata calculatorul 3 luni si am rezistat fara el... si nu am avut convulsii laughing

| Rizer a răspuns:

Posteaza la categoria potivita intrebarea , te rog!

O seara faina!

| Cezar a răspuns:

Aşa este sunt depedent de calculator şi pc.
Dar când nu am net/current/pc error ( adica nu îmi merge laughing )
Pur şi simplu ies afară. Adica nu mă reţine nimeni şi nimic.
Dar când ştiu că merg toate, nu pot să mă abţin tongue
În ultima vreme mă cam plictisesc şi de net / pc de toate şi de asta îmi pierd timpu pe TPU să răspund la această întrebare laughing
O zii bunăhee hee

| MademoiselleV a răspuns:

Nu sunt dependentă. Îmi ajunge o oră pe zi pentru mailuri, TPU şi Facebook. Pot rezista fără el oricât. O zi bună!

| MistikkGirl a răspuns:

Ufff Dependenta psihic de calculator de net. Gluma laughing). toata ziua, nici mincare nu'mi trebuie big grin big grin doar daca ma cheama la masa apoi cu mare ce pot sa ies de la computer ...cu toate ca acum sunt intr'o tara straina,acasa ieseam tot timpul cu prietene, dar totusi stateam des, dar acum de dimineata pin seara big grin big grin /noaptea big grin
Orcum chiar daca sar strica eu fara el pot trai. big grin