| DeniSa_9048 a întrebat:

Credeti ca sunteti dependenti de hi5 sau de yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| Roxana6044 a răspuns:

De hi5 nu... da` nu pot sa stau in casa fara sa nu fiu on pe mess big grin... sunt zile intregi in care nu vorbesc cu nimeni dar trebuie sa vad cine este pe mess laughing

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De hi5 nu ca nu am si nici nu imi fac
De mess nu, mai mult intru sa imi citesc mail-urilehappy

| viatadecacatt a răspuns:

Sunt cam dependenta de amandoua, plus biliard.

| Malvina24 a răspuns:

De TPU sunt dependenta(nu pot sa nu intru zilnic) si sa raspund intrebarilor!

| User a răspuns:

De hi5 nu, pentru ca nu am.
De mess, da, sunt dependent intr-o oarecare masura.

| cretzufinish a răspuns:

Uneori nu am timp nici de mine.hee hee

| MisterKat a răspuns:

Nu sunt dependent de niciuna din cele mentionate de tine! happy

| JustMeFlory a răspuns:

Eu sunt dependenta de facebook:d

Răspuns utilizator avertizat
| andreea4ever a răspuns:

De yahoo messenger da.
De hi6 nu. Pot trai si fara

| HappyPills a răspuns:

Am fost
acum sunt dependenta de TPU :-X

| Lady.Love a răspuns:

De hi5 in niciun caz. laughing Iar mess-ul il folosesc zilnic, dar nu sunt dependenta.

| Drunkenhearts a răspuns:

Nu cred! poate dependenti de placa de parlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) hmmm doar de TPU momentan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz...pe mess intru din joi in pasti, iar hi5-ul. nici nu mai stiu parola laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De hi5 nu no talking ca nu ma omor cu ellaughing
de mess da:X ca daca nu intru pe mess intr'o zi simt ca innebunesclaughing si chiar trebuie sa vad neaparat cine e pe mess:-l

| LiDi-DiDy a răspuns:

Eu nuhlaughing
da tuh esti?happy.

| hanks a răspuns:

Pai depinde cat timp le acorzi, cel putin eu folosesc regulat messul, dar nu pot spune ca's dependent