| anonim_4396 a întrebat:

Caut fete care sa faca sex cu mine(intre 13 si 15 ani eu am 14) si sa fie din Galati lasati in raspunsuri id mess, skype sau facebook sa vorbim in privat! Eu voi desemna funda!

9 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Mare obsedat mai esti copile... pune mana pe carte si lasa sexu

| JoshuaNNN a răspuns:

"Topic"/Intrebare din volumul: Forever alone!

| hanibani a răspuns:

Mama, o sa se bata astea pe tinestraight face
Adk ce fata normala de 13-15 ani n.ar vrea sa o faca cu un necunoscut care crede ca TPU = matrimoniale.ro?

| StefyRO a răspuns:

Rahat sexual ai u 14 ani si gata fgm

| KraddyQ a răspuns:

Deschizi PC cauti site porno ia veselina si dai pana mori

| JustFloryn a răspuns:

Ba copile... tea **** mata la gard?laughing asta e TPU nu redtube!tongue

| alexa03 a răspuns:

Cred ca esti disperatlaughingCu siguranta...

| CoZmIInEL a răspuns:

Zi lu ma`ta sa iti ia o papupa gonflabila de la sex shop

| MiowsEve a răspuns:

Pisicuu_tau, care e facebook-ul tau?