| AjutaPeTPU a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru toti useri de aici. Se pricepe cineva sa faca cover pentru canal de YouTube? Dar sa arate bine. Se pricepe cineva? Lasati raspunsuri cu link de la Facebook-ul vostru si vorbim in privat. Dau funda celui mai rapid.

1 răspuns:
| GreenEagl3 a răspuns:

Designer veteran aici, am 4 ani vechime in domeniu. Ai aici link-ul paginii mele : https://www.facebook.com/AbsolutionGraphics?fref=ts
Daca vrei, discutam un pret pentru un set intreg ( cover, avatar, intro, etc ). E calitate de top;) Te astept pe pagina!