| Sfinnx a întrebat:

Ce ar trebui sa ai la tine si cum ar trebui sa te pregatesti inainte de a-ti pierde virginitatea?
Funda pentru cel mai amplu si informativ raspuns!

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

In primul trebuie sa iti doresti... Pe urma sa fii relaxata sa te simti bine sa fie o atmosfera placuta si tie dar partenerului. Daca tu crezi ca esti pregatita pentru asa ceva fa-o fara nu este nimic de speriat este un lucru normal si odata si odata tot se v-a intampla. In primul rand trebuei sa ai curaj, prezervative (macar 1), servetele umede pentru a te sterge. Si dupa un dus cal. FUNDA?

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Ce ar trebui sa ai la tine? curaj si rabdare.
Trebuie sa te pregatesti spiritual. sa fii convinsa ca vrei si iti doresti sa faci cu adevarat asta, si numai cu persoana potrivita

| wolder a răspuns:

Un prezervativ
siguranta si curaj

| Felys a răspuns:

Prezervative,fara ele nu ai ce cauta in intimitate cu cineva

| darriya a răspuns:

Sa ai sapunul la tine laughing doh ce intrebare retardata de altfel, banuiesc ca ai 12 ani si vrei sa fii scarpinata?!laughing)

| Sfinnx explică:

Ma refer. poate un tampon, prosop, servetele umede, chestii de genu, curge sange, ce pot spune, ar trebui sa ma sterg, sau sa fac un dus. nu?

| shadow72 a răspuns (pentru Sfinnx):

Da ce nu ai baie in casa? ....sau vrei sa o faci romantic in codrul lui Eminescu?
sfat:nu o fa in natura ca e nasol...e romantic da dupa aia te mananca pielea in draci

| Maaariiiiiaaaaa a răspuns:

Pai eu zic sa nu iti planifici data/ora/minutul cand o vei face. Lasa lucrurile sa vina de la sine :* Daca esti sigura ca va urma sa te culci cu un baiat in acea zi fa baie, epileazate, radeti parul inghinal sau tunde-l... Imbraca-te cu ceva mai larg. Cam atat ar trebui sa faca o fata. De prezervativ e nevoie doar daca iubitul tau se excita repede si mult si va exista riscul de a ejacula :* Ai grija ca cel cu care faci pasul acesta sa nu se desparta de tine ca apoi sa se duca sa se laude. Nu deschide subiectul pe facebook si nici prin mesaje. Vorbiti despre asta doar la telefon sau fata in fata. Mda, deja am deviat de la subiect laughing Toate cele bune si ai grija ♥!

| Gabry01 a răspuns:

Prezervative, rabdare, un pat (sau acum depinde) laughing si curaj, pentru curaj iti dau un sfat, 100 de absint inainte si esti numa buna