| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu o fata sa ma placa? FUNDA pentru cel mai amplu si mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Biuuu03 a răspuns:

Buna.Ar trebui s-o bagi in seama, zambeste-i si priveste-o.Nu te purta ca un porc si nu face magarii cum fac altii. Funda? Am nevoie de ea pana maine.

| scobyy a răspuns (pentru Biuuu03):

Ce crede daca o prind de fund?

3 răspunsuri:
| cicika a răspuns:

Trebuie sa te comporti gingas cu ea si sa o privesti mereu si sa nu o scapi din priviri sai zimbesti si sa vorbesti cu ea despre orice... intreab-o diferite chestii sa creada ca ea e mai presus!

| Tuiu_Madalin_1992 a răspuns:

Ca esti un porc...