| Tudor_7631 a întrebat:

Ce as putea face ca sa fac o fata sa vina la mine: sa o ignor, sa vorbesc cu ea sau sa ma uit la ea profund si cu pasiune?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Buna tudor. pai ca sa atragi atentia unei fete in primul rand nu o ignora ca asa nu ai sa reusesti niciodata sa o ''impresionezi''. pai vorbeste cu ea... diferite subiecte, zambeste.i priveste.o intr.un mod mai special, ajut.o cand are nevoie de ceva, fi aproape de ea, glumeste cu ea asa sa o faci sa se simta bine, fi de treaba, respectuos...

cam acestea ar fi lucrurile care atrage o fata in general. succes:*:*:*:*

5 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Uita'te profund cu un singur ochiwinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la ea descheiat la pantaloni si-i spui uitandu-te in ochii ei: Sunt potent.Hai s-o facem.Si mergeti amandoi si mancati floricele la un film romantic,ea o sa planga pe umarul tau, apoi te va saruta, iar seara daca ai noroc te va invita la ea acasa pentru o partida...de sah.

| Candice a răspuns:

Pai fetele de obicei se asteapta ca baiatul sa faca primul semn, primul pas. Asa ca mai bine nu astepti sa vina ea la tine. Poti sa flirtezi, sa o privesti, suna cam penibil cu pasiune. O sa te remarce. Vorbeste cu ea, fa rost de id ei si vorbiti pe mess si incet incet o sa va apropiati

| Nina_2526 a răspuns:

Eu cred ca ar terebui sa te uiti la ea profund si cu pasiune si sa-i spui ca tii la ea.Succes.

| Ady9 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea si eventual privitul.