| andrey9999 a întrebat:

Ce as putea face sa reaprind iubirea dintre mine si prietena mea? mi-a zis ca acum aproape ca numai simte nimica pentru mine doar asa ca prieteni( amici) si eu nu as vrea sa o pierd ca o iubesc foarte mult... mi-a zis ca ea acum asa simte sa fie singura si numai vrea iubit. dar o sa ramanem prieteni foarte buni... nu as putea sa fac ceva sa reaprind sentimentele ei fata de mine? pentru ca ale mele sunt foarte mari

5 răspunsuri:
| Florry19 a răspuns:

Dacă tu nu ai mai ţine la cineva, ţi-ar plăcea să fi ţinut cu forţa langă persoana respectivă? Îţi zic eu că ar fi neplăcut!
Sfatul meu : Apreciază şi mulţumeştei că a fost sinceră şi ca nu te-a înşelat sau mai ştiu eu ce şi las-o să facă cum crede. Spune-i să luaţi o pauză, de o săptămână sau cât vrei tu şi vedeţi cum evoluează lucrurile!

| psihox a răspuns:

Parca a spus sau facut o prostie cu iubirea si sexul si acum si-a dat seama ca ii e greata. Ii trebuie timp de vindecare la psihic.

| andreeada a răspuns:

Prietena ta trece printr-o perioada grea normala unei femei, acum nu stie ce sentimente are pentru tinesi nu vrea sa te raneasca fii alaturi de ea! nu o lasa! isi va clarifica sentimentele fara ca tu sa intervii! succes sper ca ti-am dat un sfat util!happykiss

| Marcia a răspuns:

Daca ti-a spus ca vrea sa fie singura si nu mai vrea iubit, pe limbajul meu, nu mai vrea nimic cu tine. Si daca nu cumva am dreptate, ea cauta acel ceva la altcineva. Daca o sa am dreptate, lasa-mi te rog un mesaj. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
Sincera sa fiu cred ca desi ea ti a spus ca vrea sa fie singura nu ar trebui sa faci asta... poate trece printr un moment mai greu (doar ea stie motivul) dar nu o lasa, arata i ca desi ea te respinge tu o iubesti si vrei sa ii fii aproape si la bine si la rau. aminteste i cat de mult o iubesti. deschide i ochii aratandu i ca tu vei fi acolo intotdeauna happy
sper ca ti am fost de ajutor blushing