| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma mai cauta? si de ce vrea sa ramanem prieteni? Eu il iubesc si el doar tine la mine .imi spune ca nu imi poate recompensa iubirea. bullshit. nu mai inteleg nimica

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, poate ca nu e sigur de ceea ce simte, poate e confuz, dar simte ceva pentru tine daca te cauta nu ii esti indiferenta!

7 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Daca ai da si mai multe detalii gen varsta, ti-as putea fi, poate, mai de folos...

| Linda a răspuns:

Nu ii place de tine suficient de mult ca sa iti fie fidel dar totusi e prea greu si sa fie singur. Poate e o idee sa te intalnesti cu el mai rar si sa incerci sa cunosti si alti baieti.
Daca treci peste atractia fata de el, intr-adevar arati asta ca nu pierzi timp si energie in van, poate ii vin alte idei, dar nu te baza pe asta. Are nevoie de prietenia si energia umana a relatiei cu tine dar nu vrea sa iti dea prea mult in schimb.

| marsy a răspuns:

Pur sh simplu nu vrea sa se indeparteze de tine, nu te iubeste, vrea doar sa fiti prieteni!

| JustMeFlory a răspuns:

Nu e pregatit pentru o relatie sau pur si simplu ii place de altcineva! Sincera sa fiu nu poti stii ce e in capul lui asa ca fii fata desteapta si treci la urmatorulwinking

| albastrel a răspuns:

Buna

este egoist! eu una nu suport baietii care zic : nu te iubesc dar hai sa fim amici! idiotii! ma bucur ca nu am dat peste un asa specimen pana acum!

| kayan a răspuns:

@albastrel: dar despre fetele care spun asta ce parere ai? era un astfel de exemplu mai devreme pe site... si nu i-a sarit nimeni in cap. toti o sfatuiau chiar sa ramana prietena cu baiatul respectiv.
in plus, cred ca ai prefera ca un tip sa-ti spun ca nu te iubeste si vrea sa-ti fei prieten, decat sa te minta si sa profite de tine, nu?

| tremuriciiuliana a răspuns:

Dupa parerea mea el te mai simpatizeaza dar in nici un caz nu te iubeste mai vrea doar de la tine prietenia ta si poate un sfat de bine cand va avea nevoie incearca sa-l intrebi clar ce vrea de la tine nu-ti fa nici o speranta in privinta lui pentru ca nu o sa fie nimic acum asta e parerea mea tu decizi bafta.