| MyChemicalRomance a întrebat:

Ce ati alege?
Fata sau corpul?
La ce sunteti mai atenti?

Răspuns Câştigător
| TheSupreme a răspuns:

Sincer, un corp il cumperi de pe toate drumurile in ziua de azi, dar o fata nu e de cumparat si mai greu trebuie cucerita. La prima impresie oricine s-ar uita zicand " ce buna e!" (sczati exprimarea), dar nu stii cine este acolo si doar din priviri nu iti poti da seama.

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe mine m-ar interesa mai mult ce scoate pe gura,corpul il modelezi,fata o machezi, dar mintea din cap nu ti-o da nimeni.
Ori ai, ori n-ai!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La caracter! Nu vă mai axaţi atât pe fizic, o să aveţi de pierdut.

| Razvan a răspuns:

Depinde.Ca daca vreau o relatie serioasa,normal ca ma intreseaza amandoua,sa nu ma fac cu ea de ras pe strada. Daca e doar pentru o seara,poate sa fie si Muma Padurii, daca se misca bine, merita chiar si o acadea

| AliceHappyGirl a răspuns:

La corp, la felul in care este imbracat, la felul in care se misca, iar apoi la fata.

| VacutzaRoscata a răspuns:

La fata normal
poti sa iti faci corp frumos prin multe mijloace, dar la fata e mai greu
si daca ai corp frumos si fata zero...nu e bine deloc pentru ca atunci cand vorbesti cu o persoana te uiti in ochi ei, la fata ei, deci eu aleg fata.

| TheSupreme a răspuns:

Inca ceva, din comentariile voastre cuvantul
FATA inseamna FATĂ sau FAŢĂ?

| porto89 a răspuns:

Indiscutabil la fata la cat de frumoasa e, la culoarea ochiilor etc... kiss

| BoBBy a răspuns:

Body&soul

| BeBebuu a răspuns:

Amandouabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| AmY_1965 a răspuns:

Nu stiu,baietilor mai mici (virsta) e clar luru ca se uita la fata mai intii de toate, iar celorlalti un pic mai mari incep sa mai atraga atentia la chestii de astea ca deexemplu corpul fetei! asa ca dupa parerea mea, chiar sunt baieti cu gusturi diferite.Eu daca as fi baiat leas prefera pe ambele tongue

| cosmiinandreii a răspuns:

Fata dar daca are un corp fumos e si mai bine:X

| asd_7647 a răspuns:

Ambele sunt importante.Nu poţi sa fi cu o fată la care iţi place doar faţa şi nu poti sa fi nici cu una la care iţi place doar corpul!

| claudiu_8687 a răspuns:

Sincer dupa mine fiecare are frumusete interioara

| Dumytru1996 a răspuns:

Mai mult la corp...dar si fata este specialabig grin