| DiannaDi a întrebat:

Baieti, la ce sunteti atenți la prima intalnire cu o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel cum fiecare fata e diferita, la fel e si fiecare baiat.
Pe unii ii intereseaza cel mai mult aspectul fizic, fata sa arate bomba, sa se mandreasca ca si cum ar avea un trofeu. Sa zica lumea ''uite ce gagica are si asta''.

Pe altii ii intereseaza mai putin partea fizica, comportamentul si atitudinea sunt pe primul loc.

Altii sunt doar pe interes si vor doar sex sau bunuri materiale, daca pun mana pe o fata cu bani aia e viata lor ( o mai lasa si gravida intentionat)

Sunt gen si gen de oameni.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La sani

| Drimmero a răspuns:

La tot, de la partile fizice care includ parul, zambetul, formele, feminitatea pana la gesturi, vorbe, ce scoate pe gura.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, de cand nu m-am mai gandit la asta...

Pai in principiu ar trebui sa fie micile detalii, atentia, grija, si faptul sa o faci sa se simta bine.

| Sofer a răspuns:

La zâmbetul ei și la expresia feței ca este incantata ca ne-am întâlnit.

| Nemessys a răspuns:

-limbajul corpului
-intonatia
-ce / cum / despre ce si cat vorbeste
-cum se imbraca

| alexalx1234 a răspuns:

Privirea, zambetul si caracterul (daca ar avea unul).

| TFL007 a răspuns:

La expresia fetei, la gesturi sa vad daca o desgusta ceea ce vede laughing)

| TFL007 a răspuns:

Comportamentul si atitudinea in mod special, iar pe partea fizica cel mai mult la fund :X:X:X

| BossDeBoss69 a răspuns:

Eu sunt mai profund. Imi plac femeile inteligente, cu bunul simt si care stiu sa respecte.
La prima intalnire m-as uita la cat de educata este acea fata. happy

PS: Daca esti interesata lasa-ma sa stiu happy