| BlackNinja a întrebat:

Ce ati face daca ati fi refuzati,baieti?(spuneti-mi exact ce i-ati spune fetei, etc)

8 răspunsuri:
| AlexT94 a răspuns:

E nasol, ce-i drept, dar nu e un capat de tara. Poti doar sa mergi mai departe. laughing

| Azµre a răspuns:

Depinde de băiat, de comportament, de ceea ce are în cap.
Eu unul, nimic, a fost alegerea și decizia ei, numai are rost să insist, decât să rămânem amici și atât.

| stark47 a răspuns:

Daca nu as tine la acea persoana, as trece foarte usor mai departe.mi s-a intamplat de destule ori si exact asta am si facut

| JIJ a răspuns:

Eu nu as mai vrea s-o vad niciodata laughing

| jessikz0r a răspuns:

Tu sa nu dai frau liber sentimentelor pana nu esti 99% sigur ca si ea te place, daca doar ai asa o idee, esti in esec clar! Si ce mi-ar placea mie sa aud este "oka, mi-a facut placere sa te cunosc " cu asta te inchei, sanse sa se razgandeasca sunt de 45% happy poate ai noroc, bafta!

| Spik3Ast3m a răspuns:

Life goes on bro'... eu as lasa-o in pace, fete sunt destule pe lume, nu a venit sfarsitul lumii daca te-a refuzat o fata happy

| laurlaur_3303 a răspuns:

Depinde daca tii la ea. Adica daca tii la ea, poftim te duci si iti dai 2 palme si gata, dupa trece.