| basty31 a întrebat:

Ce cadou as putea oferi prietenei mele? raspuns rapid plssss

Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Un parfum, o floare,un buchet de flori,o cutie de bomboane, ofelicitare cu o declaraie de dagoste pe ea, doua lantisoare fiecare are o jumatate de inima pe ea si pe a ta sa srie lo si pe umatatea ei ve sau o altfel de bijuterie.mie mi-ar placea sa primesc una din lucrurile astea! scuze greselile de scrieree! plss funda

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Un evantai, e prea cald afara

| Whatthehell66 a răspuns:

Cumpara un bax de p*ezervative si ca si cadou o lasi pe ea sa aleaga prima aroma laughing

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Ai putea sa ii iei o bratara, cercei, un lantisor sau cel mai frumos o poza cu voi doi inramata.
Pa.pa. Funda plzbig grin

| MamaOmida69 a răspuns:

1.Un buchet de trandafiri roz
2.O rama draguta (in forma de inima) cu o poza cu tine si ea
3.O jucarie de plus
4.O bratara cu o inima sau un colier cu o inima
5.O cutie de bomboane (in forma de inima de la milka)
6.Un bibelou dragut( cu doi ingerasi)
7.Un parfum
8.O pernuta cu poza voastra
9.Un inel dragut
10.Un buchet mare de flori cu o felicitare in el ce contine un mesaj dragut

Sper ca ti-am fost de folos big grin

| andreea2966 a răspuns:

Zimi ce zodie este prietena ta si-ti voi da idei nemaipomenite happy