| DjBl3ndar a întrebat:

Duminica este ziua prietenei mele. Ce cadou as putea sai cumpar? Pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai daca aveti o poza cu voi 2 pune-o intr-o rama frumoasa
un ursulet mare
poti sa-i mai iei un ceas de mana
sau o bratara de argint(colier).
o bluza eleganta ar fi super.
pa

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

O banană cu un prezervativ pe ea

| Mayar a răspuns:

O bratara, lantisor, Inel/e, u accesoriu dragut, pe langa un buchet de flori cu o declaratie de dragoste inauntru, bineinteles.winking

| FirstState a răspuns:

Ceas?
bratara?

| me_3408 a răspuns:

Pai cel mai indicat ar fi hainele, un tricou dragut poate o pereche de jeans.Sau niste accesorii cercei,lant, inel, bratara
Daca nu prea vrei sa dai multi bani poti sa ii faci tu ceva cu poze happy

| Andreea114820 a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou o trusa de machiaj, un parfum, o bluza/tricou.sau pur si simplu ai putea sa o scoti la o prajitura/suc/inghetata.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Vibrator.

| Ioana_8178 a răspuns:

Elena,depinde si de gusturile ei. Daca este romantica,eu spun sa-i iei un parfum dulce. Daca este emo ii poti lua bratari, iar daca este o fata normala te poti duce cu ea in oras la un suc sau la cumparaturi pentru a-si lua ce-si doreste ea din banii tai, bineinteles!

| Dark_7298 a răspuns:

Esti lesbi? deci pe tine te cheama elena si duminica e ziua prietenei tale...confuzlaughing

| myru_6393 a răspuns:

Bijuteriile sunt cele mai bune alegeribig grin

| Denisa_2520 a răspuns:

Poti sa faci ceva manual... eu de ex. i-am facut prietenei mele de ziua ei un poster cu pozele noastre, cu cateva citata. cu ceva de genu " Always and Forever best friends " poti sa gasesti multe variante. Nu trebuie neaparat sa ii cumperi ceva pentru ca daca i-l faci tu il va indragi ff. mult. Sau eu am primit de ziua mea o perna personalizata pe care scria " La multi ani Denisa " cu drag...