| alinutza_3106 a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar trebui sa fac de sf valentin prietenului meu?(are 16 de ani)

8 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

-Ia un lant cu 2 jumatati de inima si ofera-i lui o jumatate.
-Un animal de plus
-Ceva de imbracat
-O bratara
-Un parfum
-O cupola din aceea de sfantul Valentin

| lOllipOp a răspuns:

Poti sa cumperi o rama foto pentru trei fotografii in care sa pui o poza cu tine, una cu el si una cu voi doi intr-o ipostaza romantica,

-un puzzle personalizat in forma de inima sau simplu, care sa formeze o poza a voastra, l-ar lua prin surprindere. Gandeste-te ca el o sa vada multe piese imprastiate, o sa vrea sa-l rezolve si va avea o surpriza de proportii cand o sa vada ca este cu voi doi.[este destul de originalthinking
-un ceas de perete in forma de inima.care poate fi personalizat cu poza voastra,
-o pernita sub forma de inimioara cu poza voastra sau tricourile personalizate,
-un medalion in care sa fie gravate sentimentele tale pentru el, fie ca vei scrie in limba romana, fie ca vei alege engleza, va fi un dar pe care sigur il va adora.

| UninspiredName a răspuns:

O mare imbratisarelaughing

| zeitaana a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa iesiti la o plimbare. singuri. Asta e parerea mea. alta varianta ar fi sa ii iei:
un ceas
un breloc cu poza ta.
nu stiu afla ce ii place.

| mafialuialinus a răspuns:

Poti sa ii cumperi o inimioara milka si sa zici ca il iubesti big grin

| speranata a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi
un ceas ori un parfum ori o bratara ori ceva de imbracat
baietiilor le place sa poarte haine de firma> big grin
depinde de gusturi

| AlexandraHristov a răspuns:

Uite aici idei si exemple, cu poze/link-uri/recomandari: http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

| fotomatic a răspuns:

Te poti gandi la ceva personalizat: o cana, o perna, mousepad... Efectul va fi garantat.
www.epersonalizari.ro