| Waxyzz a întrebat:

Ce chestii cute (complimente ci nu bancuri sau poze cu pisici etc) ar putea un baiat(15 ani+) unei fete (15 ani+)? Also ce ce se poate discuta la o intalnire(subiecte de vorbit etc). As dori mai multe raspunsuri din partea fetelor :3 dar accept cu drag si cele ale baietilor laughing.

5 răspunsuri:
| Musuic a răspuns:

Fa da-i grea romana? cute. also ..doamne...ce chestii cute ar putea un baiat unei fete? ce e asta? mai treceti pe la scoala apoi gandeste-te la baieti

| Waxyzz explică (pentru Musuic):

Se numeste Jargon baiete mai treci pe la scoala -.- si daca nu intelegi intebarea nu stiu dc raspunzi, doar ca sa iti pierzi timpul?

| Musuic a răspuns (pentru Waxyzz):

Da

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Spune-i ca e frumoasa si nu sexy! Spune-i ca iti place gandirea ei! Spune-i ca esti indragostit! Intreab-o ce-i place, ce nu-i place! Subiectele de obicei vin de la sine, nici nu trebuie prea multa vorbarie! Sarut-o cand nu se asteapta, fa si tu fapte sa-i arati ca o placi, nu prea multe vorbe! Subiecte sunt cu carul, nu te gandi ce sa vorbesti ca dupa aia uiti tot! laughing Succes!
Funda? love struck

| amy613 a răspuns:

Nu-ți fă griji în legătură cu întrebările..deși sunt lucruri considerabil de importate, probabil în cazul tău pentru o primă întâlnire..Vei vedea pe parcursul conversației, câte lucruri aveți sau nu în comun..pentru că într-o primă întâlnire, părerea mea este că se găsesc nenumărate chestii de vorbit și de povestit..pe care să vă amuzați..Deci, stai fără griji pentru că totul va veni de la sine, și nu tb să le înveți robotește..ptr k te vei panica, și vei da răspunsuri aiurea-n tramvai tongue. sper că ți-a fost de folos ce ți-am spus și te-a mai detensionat. ^^