| anonim_4396 a întrebat:

Ce crede despre mine fostul prieten ca nu vreau sa ii raspund la telefon. am aflat ca a sunat un amic de al meu ca sa il intrebe ce relatie este intre noi doi, si am decis sa ma despart de el dupa ce a facut gestul asta. Eram cu el de o luna si ceva. Fac bine ca nu ii mai raspund? el vrea sa ma convinga ca nu a sunat si ca amicul meu inventeaza. eu nu il cred.

5 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Mai cerceteaza.

| psihox a răspuns:

Dar de ce sa fii obsedata de fostul prieten? Sau pune-i la incercare. Sa mergi cu amandoi la o gradinita sa-i vezi ce comportament au in fata copiilor, la toate cele trei grupe, mica, mijlocie si mare si apoi sa te hotaresti cu care ai vrea sa ramai pana la casatorie si dupa pana la adanci batraneti.

| mirey_4137 a răspuns:

Cel mai bine este sa stai de vorba cu el sa lamuritio situatia! Iubitul tau era gelos pe amicul tau si vroia sa selamureasac cerelatie este intre tine si amicul tau! Nu a procedat corect sunand-ul pe amicul tau corect ar fi fost sa discute cu tine problema mai intai!

| ko0jy a răspuns:

Crede ca nu il mai placi ca te-ai saturat d el sau ca ai p altcinev si nu vrei sa mai auzi de elbig grin parerea mea

| tinaya a răspuns:

Foarte urat din partea ta ca nu ii raspunzi la telefon! Daca el facea la fel sigur nu iti placea! Daca te mai suna raspunde ca n-ai nimic de pierdut asa nu-ti mai "streseaza" amicul.