| cristeaalexandra a întrebat:

Mai devreme m-a sunat un amic de al meu care este bun prieten cu fostul meu prieten sa imi spuna ca fostul meu prieten a fost cu el sa joace tenis.Acolo amicul meu l-a intrebat pe fostul meu prieten de ce numai vrea sa fie cu mine si acesta ia raspuns"incepusem sa ma plicitsesc de ea, numai simteam nimic pentru ea si nu vreau sa mai ma impac niciodata cu ea"sadcand am auzit asta am simtit ca un cutit infipt in inimasad. Dupa un an de relatie sa spuna toate aceste vorbesad, chiar nu credeam
Cum sa trec peste?sadil iubesc mult de tot si el este prezent mereu in inima measadtotul imi aduce aminte de el:-

Răspuns Câştigător
| AmaToaRea a răspuns:

Incearca sa ai diferite activitatitongue sa iti iei gandul de la el intr-un final o sa iti treaca incet incet... poate trece putin mai greu daca este prima dragoste dupa parerea meabig grin

2 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Buna! Draga mea, du-te si distreaza-te ca doar o sa mai gasesti si alti baieti, desi fiecare lucru care-l faci iti aduce aminte de el, asta nu conteaza! Mergi prin cluburi si distreaza-te gaseste-ti alt baiat! Desi pare greu, incercarea moarte n-are! Mult succes! [Mai are balta peshte! ]

| adytuzzz a răspuns:

Cel mai corect tratamaent dupa parerea mea::: Gaseste un alt baiat/barbat care sa te consoleze si cu timpul ai sa uiti foarte usor de iel.Si cand ma refer la "gasit"si "consoleze" de fapt fac refereinta la gasiera unui alt iubit